Oferta dziecięca

Dzieci błyskawicznie rosną. Zmieniają się z dnia na dzień. Wie o tym każdy rodzic, babcia, dziadek, ciocia wujek..:)
Wiemy więc też że warto chwytać te chwile. I zapewne też to robimy – każdy rodzic ma telefon pełny zdjęć swojego dziecka.

Ale jakoś kiedy szukamy zdjęcia na prezent dla babci czy dziadka żadne się nie nadaje. Znacie to?
Mimo tysięcy zdjęć ciężko znaleźć Wam zdjęcie na którym Wasza pociecha jest z obojgiem rodziców?

Wykorzystajcie rodzinne popoludnie, dzień dziecka czy urodzin na sesję rodzinną lub dziecięcą a napewno zyskacie śliczne zdjęcia Waszego dziecka – samego i z Wami.
Dla dziecka będzie to przede wszystkim popołudnie spędzone z rodzicami i wspaniała zabawa, a dla Was chwila na oderwanie się od obowiązków rodzica.

 


—SESJA NOWORODKOWA —

Antek (21)_2048px
Sesja wykonywana zwykle w pierwszych dwóch tygodniach życia, kiedy dziecko dużo śpi i dobrze czuje się w pozach prenatalnych.
Zdjęcia czy album z takiej sesji stanowią wspaniałą pamiątkę pierwszych dni Waszego maleństwa.

–> GDZIE? JAK? JAK DŁUGO?
Żeby nie tworzyć dodatkowej logistyki rodzicom, a maluchowi zaoszczędzić stresu i zapewnić poczucie bezpieczeństwa, sesję taką wykonujemy w Waszym domu.
Zwykle poświęcamy na nią 2-3 godzinki wykorzystując ubranka, zabawki czy akcesoria noworodkowe które macie – dzięki temu z każdej sesji powstaje oryginalny
efekt. Oczywiście mamy też ze sobą różne przydatne akcesoria – tkaniny, kocyki, koszyki, jak i „przenośne studio” czyli lampy, tła uchwyty itp. zapewniające dobrą jakość zdjęć.

–> CO I ZA ILE?
Cena sesji: 400 zł

W efekcie otrzymujecie:
– płytę lub pendrive z 10 ujęciami Waszego maleństwa
– 5 wybranych zdjęć w formie obitek w formacie 15*23
– galerię internetową z ujęciami z sesji


— SESJE DZIECIĘCE I RODZINNE —

BartekIza-8_800px
Nie musicie mieć specjalnej okazji – na fajne rodzinne zdjęcia kazdy moment czy powód będzie równie dobry:)
Kolejne urodziny, dzień dziecka, dzień mamy/taty, walentynki, święta czy dzień babci/dziadka… Niezależnie od pomysłu czy okazji znajdziemy
odpowiednią mini-scenografię na sesję studyjną lub miejsce na plener – chętnie wybierzemy sie razem z Wami do lasu, parku, na basen, łąkę czy boisko.
–> GDZIE?
Jeśli chodzi o miejsce mamy niezliczone możliwości – zaczynając od naszego domowego studia, gdzie możemy zorganizować małą wiosenną,
świąteczną bądź urodzinową scenografię, przez Wasz dom/mieszkanie, po dowolne miejsce w plenerze. Chętnie przyłączymy się do rodzinnego spaceru,
wspólnego gotowania, pikniku, zabawy w indian, ulepimy bałwana i weźmiemy udział w śnieżkowej bitwie, będziemy biegać po lesie lub zbierać kwiatki na łące,
grać w piłkę czy wspinać się w parku linowym czy spróbujemy uchwycić zabawy w figloraju.

–> CO? JAK DŁUGO? ZA ILE?
Cena sesji: 250 zł
Czas trwania: 1,5 godziny

W efekcie otrzymujecie:
– 10 plików cyfrowych na płycie ozdobionej wybranym ujęciem z sesji
– 5 wybranych zdjęć w formie obitek w formacie 15*23
– galerię internetową z ujęciami z sesji


—SESJE OKOLICZNOŚCIOWE Z DZIEĆMI W ROLI GŁÓWNEJ —

Kuba_plener-32_800px
– CHRZEST
– PIERWSZA KOMUNIA
Zdjęcia okolicznościowe to najbardziej tradycyjna i popularna forma fotografii – my proponujemy bardziej nowoczesne ujęcie.
Nie zrobimy Waszym pociechom zdjęć na tle strumienia czy malowanego na płótnie zamczyska – to definitywnie nie nasz styl.
Jako dodatek do reportażu z kościoła czy przyjęcia proponujemy raczej plener lub rodzinne ujęcia na gładkim tle – to Wy a nie udawany las bedziecie przyciągać uwagę:)

Cena uzależniona od konfiguracji – od 300zl.

Zobacz zdjęcia dziecięce i rodzinne na blogu 🙂